Weekendowe warsztaty Exotic Pole Dance

Weekendowe warsztaty Exotic Pole Dance

Zapraszamy wszystkich na warsztaty Exotic -poziom open, zarówno dla osób początkujących, które jeszcze nie miały do czynienia z formą tańca exotic przy rurce jak i dla wszystkich którzy chcieli by rozszerzyć swoje exoticowe doświadczenia 😍

Kiedy?
10-11 grudnia 2016

Gdzie?
Fly Studio Pole Dance & Latino ul . Kredytowa 6/1 Warszawa

Prowadzi: Elżbieta Łojszczyk

Plan warsztatów:

Sobota
12:00 -13:15 – Exotic floorwork
13:30 – 14:45 – Exotic flow & choreo
15:00 – 16:15 − Exotic power / tricks
Niedziela
15:00 -16:15 – Exotic floorwork
16:30 – 17:45 – Exotic flow & choreo
18:00 – 19:15 − Exotic power / tricks

Program warsztatów w sobotę i niedzielę obejmuje zróżnicowany materiał i odmienną choreografię. Czas trwania jednego warsztatu: 75 min.
Wskazane nakolanniki i exoticowe „szklanki”, ewentualnie szpilki na platformie, w ostateczności: skarpetki i obciągnięte palce stóp 😉

Opis warsztatów:

Exotic floorwork
Warsztat poświęcony technice i estetyce poruszania się w parterze. Nauka i przykłady tworzenia kombinacji tanecznych, umożliwiających zgrabne przejścia między figurami w oparciu o rurkę lub samą podłogę. Lekcja floorworku z Elą ma na celu rozwinięcie zmysłowej plastyki ciała charakterystycznej dla stylu exotic (ze szczególnym uwzględnieniem pracy nóg) w nawiązaniu do konwencji tańca erotycznego z elementami contemporary dance.

Exotic flow & choreo
Choreografia exotic pole dance, czyli lekcja kocich ruchów z wykorzystaniem podstawowych obrotów pole dance oraz pozycji na rurze i przy podłodze. Kobiece fale, piruety i zawrotne fikołki, dzięki którym nauczysz się pływać wokół rurki jak syrena w oceanie. Zajęcia budujące koordynację i zdolność rytmicznego poruszania się z gracją.

Exotic power / tricks
Warsztaty skoncentrowane na figurach siłowych, którymi posługujemy się układając choreografię exotic. Wzmacniające ćwiczenia w podporach i modyfikacje klasycznych figur pole dance pod kątem wykonania ich na wysokich obcasach. Przejścia i stawanie w barku, pozycje na przedramionach i rozmaite wersje stania na rękach przy rurze.
Poziom i zakres trików zostanie dostosowany do umiejętności grupy i zapotrzebowania warsztatowiczek.

Opłaty:
-pojedynczy warsztat 60zł
-1 dzień (sobota lub niedziela) warsztatów 140zł
-2 dni (sobota i niedziela) warsztatów 250zł

Zapraszamy! Obowiązują zapisy.
Ilość miejsc ograniczona max 8 osób w grupie.

Zapisy:
📩 biuro@flystudio.waw.pl
-prosimy o podanie w tytule wiadomości- Warsztaty Exotic oraz w treści: imię i nazwisko, numeru telefonu, dzień warsztatów, oraz godzinę.
☎ 790-445-604
Lub w wiadomości na naszym fun page na facebook.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, płatności prosimy dokonać w przeciągu 3 dni roboczych na rachunek podany w emailu potwierdzenia zapisu.

/W przypadku gdy uczestnik nie może wstawić się osobiście na warsztaty jest zobowiązany znaleźć inną osobę na swoje miejsce i poinformować organizatora o tym fakcie, maksymalnie na dzień przed rozpoczęciem się warsztatów. Opłaty za warsztaty nie są zwracane./
/Organizator zastrzega sobie prawo zmiany godzin warsztatów oraz do odwołania warsztatów bez podania przyczyny o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą email- wszelkie wpłaty zostaną wtedy zwrócone na konto z którego wpłynęły/

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.