Warsztaty Strip Plastic Pole & Floorwork

Warsztaty Strip Plastic Pole & Floorwork

Zapraszamy na szaleńczo seksowne warsztaty poziom open, również dla Pań początkujących, zainteresowanych formą tańca erotycznego przy rurze i w parterze.
Wskazane nakolanniki (można wypożyczyć w szkole) oraz tzw. szklanki, czyli szpilki na wysokiej platformie używane przez tancerki exotic pole dance. Dopuszczalne skarpetki lub inne obuwie taneczne.

25-26 marca 2016

Warsztaty poprowadzi Elżbieta Łojszczyk


Plan warsztatów:
Sobota
12:00 – 13:15 – STRIP PLASTIC FLOORWORK
13:30 – 14:15 – EXOTIC PASSION

Niedziela
15:00 – 16:15 – STRIP PLASTIC FLOORWORK
17:30 – 18:45 – EXOTIC PASSION

Zajęcia niedzielne przewidziane są jako możliwa kontynuacja choreografii sobotniej, jednak osoby nieobecne w sobotę mogą dołączyć, ucząc się z wraz z resztą grupy nowej partii materiału przewidzianej na niedzielę.

Polecamy buty ze strony www.butynicole.pl

Opis zajęć:

STRIP PLASTIC FLOORWORK
Zajęcia poświęcone kształtowaniu plastycznych możliwości ciała w tańcu erotycznym. Lekcja przy rurce, ale w parterze. Budując krótki układ – kombinację przy podłodze, skoncentrujemy się na umiejętności ‘falowania’ w rytm zmysłowej muzyki i poprawie izolacji, a także wzmocnieniu korpusu w figurach wymagających balansu i urozmaiceniu pracy nóg. Miękkim ruchom i napiętym liniom ciała towarzyszyć będą efektowne zmiany dynamiki i tempa, które dodadzą pikanterii nieskomplikowanej choreografii.

EXOTIC PASSION
Wersja exotic pole dance łącząca ekspresję artystyczną z tańcem erotycznym. Dowiedz się, jak uwodzić wijąc się wokół rurki jak kocica i zarazem wyrażać emocje poprzez oryginalne gesty, pozycje oraz finezyjne przejścia taneczne zaczerpnięte ze sztuki striptizu. Bo być sobą i jednocześnie być sexy to jest sztuka 😉

Opłaty:
– pojedynczy warsztat 60zł
– 3 wybrane zajęcia 150zł
– 2 dni (sobota i niedziela) warsztatów 200zł

Zapraszamy!

Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona:
📩 biuro@flystudio.waw.pl
☎ 790 445 604
📶 www.flystudio.waw.pl /zarezerwuj zajęcia/
📬 lub w wiadomości priv na facebook

-prosimy o podanie w tytule wiadomości- Warsztaty Exotic oraz w treści: imię i nazwisko, numeru telefonu, dzień warsztatów, oraz godzinę.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, płatności prosimy dokonać przelewem w przeciągu 3 dni roboczych na rachunek podany w emailu potwierdzenia zapisu.

/W przypadku gdy uczestnik nie może wstawić się osobiście na warsztaty jest zobowiązany znaleźć inną osobę na swoje miejsce i poinformować organizatora o tym fakcie, maksymalnie na dzień przed rozpoczęciem się warsztatów. Opłaty za warsztaty nie są zwracane./
/Organizator zastrzega sobie prawo zmiany godzin warsztatów oraz do odwołania warsztatów o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą email- wszelkie wpłaty zostaną wtedy zwrócone na konto z którego wpłynęły/

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.