Warsztaty Pole Dance & Strong Pole

Warsztaty Pole Dance & Strong Pole

Fly Studio Pole Dance & Latino zaprasza na wyjątkowe warsztaty, na których okaże się, czy macie „cojones” 😉

Salta, fonji, gwiazdy i przeskoki na rurze budzą w Tobie lęk lub atak paniki? Słusznie – to oznacza, że masz instynkt samozachowawczy. Może by tak jednak wyjść ze strefy komfortu?

Gotowi? (na pewno nie 😁 )

W drodze do gwiazd (oraz salt, wahadeł i handspringów) towarzyszyć Wam będzie Karol Surowiec, praktykujący przeróżne formy ruchu, w tym taniec i sztuki walki, przysłowiową „rurą” zajmujący się od wielu lat, uczestnik warsztatów u międzynarodowych mistrzów „męskiego” pole dance, takich, jak Dimitry Politov, Mark Buhantsov, Slan Silverbullet czy Evgeny Greshilov.
Specjalizuje się w figurach obrotowych, siłowych i akrobatycznych. Lata spadania w różnych sportach dały mu szeroką wiedzę na temat asekuracji.

Co w planach?

Rezerwuj czas na 21 maja – niedziela:

1 Warsztat 13:00 – 14:30 Poziom średni

Uczymy się pełnego obrotu wahadła np. do planka na barku. Powiem, jak budować pęd w obrotówkach na rurach statycznych, powprawiamy się do figur siłowych.
Dobrze, żebyś potrafiła/potrafił open v, cupid, outside/inside leg hang, łopatę (półflagę na łokciu).
Czas: 90 minut

2 Warsztat 14:45 – 16:15 Poziom zaawansowany

Pouczymy się skyline, full moon, flagi, śruby, starfisha, różnego rodzaju gripów, dowiecie się jakie są do nich przykładowe wprawki.
Warto umieć shoulder mounta i handspringa, ale jeśli niewiele brakuje to pomogę.
Czas: 90 minut

3 Warsztat 16:30 – 18:30 Poziom odważny, raczej zaawansowany 😉
Tu potrzebna będzie bardziej chęć nauki niż siła, będą robione figury wymagające pędu – gwiazdy i salta z użyciem rury. Zajęcia trwają dłużej aby uwzględnić ćwiczenia uczące asekuracji każdej z figur.
Czas: 120 minut.

Na każdym z warsztatów może się trafić element taneczny np bardziej egzotyczne przejście przez bark, spadnięcie z figury w modernowy czy breakowy sposób. Przed warsztatami można wysłać prośbę o konkretne figury do Karola na priv.

Opłaty:
– pojedynczy warsztat 60zł
– 3 warsztaty 150zł

Zapraszamy! Obowiązują zapisy.
Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:
📶www.flystudio.waw.pl /formularz kontaktowy/
📩 biuro@flystudio.waw.pl
-prosimy o podanie w tytule wiadomości- Warsztaty Pole Dance /Strong Pole oraz w treści: imię i nazwisko, numeru telefonu, dzień warsztatów, oraz godzinę.
☎ 790-445-604
Lub w wiadomości na naszym fun page na facebook.

/W przypadku gdy uczestnik nie może wstawić się osobiście na warsztaty jest zobowiązany znaleźć inną osobę na swoje miejsce i poinformować organizatora o tym fakcie, maksymalnie na dzień przed rozpoczęciem się warsztatów. Opłaty za warsztaty nie są zwracane./
/Organizator zastrzega sobie prawo zmiany godzin warsztatów oraz do odwołania warsztatów bez podania przyczyny o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą email- wszelkie wpłaty zostaną wtedy zwrócone na konto z którego wpłynęły/

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.