Warsztaty Back & Leg Stretching + rolowanie

Warsztaty Back & Leg Stretching + rolowanie

Zapraszamy na warsztaty Back & Leg Stretching

Plan wydarzenia:
SOBOTA 20 MAJA

13.00 – 14.30 Leg Stretching /rolowanie + szpagaty/
14.45 – 16.15 Back Stretching /rolowanie + plecy i barki/

Każde zajęcia w ramach rozgrzewki i przygotowania do rozciągania będą poprzedzone 30 minutowym rolowaniem danej partii mięśniowej.
Zapoznasz się więc z rolką /wałkiem/ i poznasz sposoby jego wykorzystania do ćwiczeń aby Twoje rozciąganie było najefektywniejsze 🙂

Warsztaty poprowadzi Anna Łukasiak -absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka fitness i pole dance oraz certyfikowana trenerka BLACKROLL®.

Opisy zajęć:
ROLOWANIE
Autorozluźnianie mięśniowo-powięziowe, zwane potocznie rolowaniem, to rodzaj automasażu, wykonywanego za pomocą piankowych rolek, zbliżonego intensywnością do masażu sportowego. Rolowanie pomoże Ci usunąć ból i napięcie oraz zregenerować organizm. Ponadto wpłynie pozytywnie na mobilność i zakresy ruchu, a co najważniejsze rozluźni układ mięśniowo-powięziowy oraz zniweluje skutki przeciążeń lub nieodpowiedniego treningu, dzięki czemu Twój trening stanie się bardziej skuteczny. Rolowanie jest także idealną rozgrzewką przed stretchingiem – usprawnia krążenie krwi i substancji odżywczych, zwiększa gibkość oraz usuwa uczucie sztywności ciała.

BACK STRETCHING
Marzysz o zrobieniu poprawnego mostka? Chcesz złapać nogę za głową? A może Rainbow Marchenko śni Ci się po nocach? 😉 Ten warsztat jest dla Ciebie! Podczas zajęć nauczysz się jak świadomie i poprawnie pracować nad gięciem kręgosłupa na całej jego długości. Duża uwagę skupimy też na otwieraniu klatki piersiowej i rozciąganiu barków. Ponadto poznasz ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i pleców, dzięki czemu rozciąganie będzie bezpieczne dla stawów i więzadeł. Popracujemy nad mobilnością, gibkością i wzmocnieniem ciała. Koniec z 'drewnianymi plecami’ ! 🙂

LEG STRETCHING
Szpagat i sznurek – jak rozciągać nogi, żeby w końcu je zrobić? I czy na pewno muszę rozciągać TYLKO nogi? Na warsztatach nauczysz się, jak efektywnie i w zgodzie ze swoim ciałem otwierać biodra i zwiększać zakresy ruchu w siadzie, wypadzie czy skłonie. Skupimy się głównie na nogach, jednak dowiesz się również, dlaczego trzeba zaangażować i rozciągać także mięśnie pleców. Nie zabraknie ćwiczeń wzmacniających mięśnie nóg oraz wpływających na stabilność ciała.

Cena:
1 warsztat 50 zł
2 warsztaty 79 zł

Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona:
📩 biuro@flystudio.waw.pl
☎ 790 445 604
📶 www.flystudio.waw.pl /formularz kontaktowy/

📬 lub w wiadomości priv na facebook

Zapraszamy !

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.