Warsztaty Stretching z Kamą Nienałtowską

Warsztaty Stretching z Kamą Nienałtowską

Zapraszamy serdecznie wszystkich na warsztaty ze stretchingu z jedyną i wyjątkową w tej dziedzinie Kama Nienaltowska !

Warsztaty przygotowane przez Kamę Nienałtowską, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat anatomii ciała łączą w sobie elementy gimnastyki, tańca, fitnessu i jogi. Ułożone zostały w odpowiedni sposób tak, aby zwiększyć zakres ruchu, wzmocnić ciało i wpłynąć na poprawienie świadomości i precyzji ruchu. To także doskonała okazja, by odpocząć i rozruszać się po całym tygodniu pracy i zwiększyć komfort naszego codziennego życia. Dla wszystkich tych, którzy tańczą, będą doskonałą okazją by popracować nad techniką ruchu i izolacjami poszczególnych partii ciała. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na kondycję i rzeźbią sylwetkę.

Możesz, ale NIE MUSISZ POSIADAĆ DOŚWIADCZENIA/WIEDZY NA TEMAT ROZCIĄGANIA (jeśli jesteś nierozciągnięta/nierozciągnięty, a marzysz o tym, żeby coś z tym zrobić, ten warsztat jest także dla Ciebie). Jeśli rozciągasz się, ale wciąż czekasz na upragnione efekty, dowiesz się, co możesz zrobić, aby zwiększyć efektywność swojej pracy. Na warsztatach dowiesz się jak rozpocząć lub polepszyć dialog między Twoimi marzeniami, a ciałem.

Uczymy jak rozciągać się dbając o bezpieczeństwo i zdrowie stawów i kręgosłupa. Rozciągamy mięśnie, ścięgna, poprawiamy nawilżenie stawów, wzmacniamy kondycję i udowadniamy sobie, że możemy więcej. Widoczne rezultaty, to najlepsza możliwa satysfakcja.

Niezależnie od tego, czy jesteście zawodowcami i rozciągacie się od dawna, czy dopiero chcecie zacząć – warsztaty open level przygotowane zostały tak, by każdy mógł ćwiczyć na swoim poziomie.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom udziału w warsztatach 🙂

Program warsztatów:
Warsztaty przygotowane przez Kamę Nienałtowską, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat anatomii ciała łączą w sobie m.in. elementy gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi, mongolskiej szkoły cyrkowej i technik rehabilitacyjnych.

Sobota 8 lipca:

12:00 – 13:30 POWER STRETCH 90 min – Zajęcia przygotowane zostały tak, aby poświęcić podobną uwagę rozciąganiu nóg i kręgosłupa. Rozpoczynają się rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Program został wzbogacony o ćwiczenia zwiększające siłę i poprawiające przewodnictwo nerwowe między mózgiem, a mięśniami. Warsztaty power stretch nie są dynamiczne, w charakterze trochę zbliżone do ćwiczeń typu joga/pilates. Pracujemy nad siłą i balansem, żeby być w stanie w praktyce wykorzystywać nasze zakresy ruchu (np podnosić wysoko nogi, robić mostki ze stania, figury pole dance typu eagle, rio de janeiro czy rainbow marchenko). Uczymy się oddychać przy wysiłku, żeby dotleniać prawidłowo mięśnie i wspomagać tym samym ich pracę. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych, na każdym poziomie.

13:45 – 15:15 BACK STRETCH 90 min – Zajęcia przygotowane tak, aby głównie uwagę poświęcić rozciąganiu kręgosłupa, poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Uczymy się jak bezpiecznie pogłębiać gięcie kręgosłupa na całej długości. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń dotyczących rozciągania nóg. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.

15:30 – 17:00 LEG STRETCH 90 min – Zajęcia przygotowane tak, aby głównie uwagę poświęcić rozciąganiu nóg, poprzedzone rozgrzewką z elementami rozciągającymi ogólnie. Łączą w sobie elementy zaczerpnięte z gimnastyki, tańca, fitnessu, jogi i prostych technik fizjoterapeutycznych. Dowiadujemy się na co zwracać uwagę, żeby bezpiecznie i efektywnie pogłębiać zakresy otwarcia bioder i rozciągać mięśnie. Na zajęciach może pojawić się kilka ćwiczeń angażujących kręgosłup. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych.

Kama Nienałtowska
Wszechstronnie aktywna, bliskich jest jej wiele dziedzin sportu z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Od dziecka trenuje, od kilku lat również uczy, organizuje warsztaty i pokazy. Obecnie przede wszystkim specjalizuje się w stretchingu i kontorsji, propagowaniu bezpiecznych i efektywnych technik rozciągania w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy anatomicznej. Prowadzone przez nią zajęcia to nie tylko zestaw starannie dobranych ćwiczeń, ale przede wszystkim dawka wiedzy o anatomii i mechanizmach, które pozwalają nam bezpiecznie pracować nad pogłębianiem zakresu naszego ruchu.

Opłaty:
– pojedynczy warsztat 79zł
– dwa wybrane warsztaty 140zł
– 3 warsztaty 210zł

Zapraszamy! Obowiązują zapisy.
Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:
📶www.flystudio.waw.pl – formularz kontaktowy
📩 biuro@flystudio.waw.pl
-prosimy o podanie w tytule wiadomości- Warsztaty Stretching oraz w treści: imię i nazwisko, numeru telefonu, oraz wybrane warsztaty
☎ 790-445-604
Lub w wiadomości na naszym fun page na facebook.

/W przypadku gdy uczestnik nie może wstawić się osobiście na warsztaty jest zobowiązany znaleźć inną osobę na swoje miejsce i poinformować organizatora o tym fakcie, maksymalnie na dzień przed rozpoczęciem się warsztatów. Opłaty za warsztaty nie są zwracane./
/Organizator zastrzega sobie prawo zmiany godzin warsztatów oraz do odwołania warsztatów bez podania przyczyny o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą email- wszelkie wpłaty zostaną wtedy zwrócone na konto z którego wpłynęły/

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.