Kalistenika w pole dance

Kalistenika w pole dance

Kalistenika w pole dance – budowane siły, ćwiczenia, trening pod pole dance!
Nie przegap – wyjątkowe warsztaty z wyjątkowym prowadzącym dla każdego kto oczekuje czegoś więcej niż łabądek 😉

Program warsztatów:

10:30-12:30 (2 godziny)
1. My first Deadlift
Czyli wejścia siłowe m.in do takich figur jak: shoulder mount, Irox X, Iquana.
Traktowany jako najtrudniejszy i najcięższy elementy w każdej dziedzinie sportu.
Pokażę Ci jak wygląda metodyka nauczania, progresje oraz ćwiczenia wzmacniające.

12:45-15:45 (3 godziny)
2. Energy of Handstand
a. Stanie na rękach od podstaw
b. Progresje, zmiana techniki dla osób bardziej zaawansowanych a to wszystko metodami różnych szkół świata. Skupimy się na słabych ogniwach i ich niwelowaniu. Poznacie sprawdzone ćwiczenia ze świata gimnastyki sportowej, jogi, street workout-u.

16:00-18:00 (2 godziny)
3. My first Iron X
Dowiesz się jak wzmocnić się do flag Pole Danc-owych (Pencil, Flaga
wyciskana (Iron X, Human Flag), Flaga chwytana (chorągiewka)) Poznasz progresje dynamiczną i siłową oraz tajniki budowania siły pod Side Lever

Cena:
– My first Deadlift: 120 zł
– Energy of Handstand: 130 zł
– My first Iron X: 120zł
-all day pass: 349 zł

Poziom zaawansowania – OPEN!
Nie chodzi o to żebyś robił/ła dane figury – na warsztatach nauczysz się jak przygotować, jak ćwiczyć, jak pracować nad ciałem aby daną figurę osiągnąć lub dopracować.

Parę słów o prowadzącym 🙂

Personal Calisthenics Krystian Izert
Jedyna osoba na świecie z takim zapleczem dziedzin sportowych – zlepia wiele dziedzin w jedną – unikatową formę: yoga, kalistenika, gimnastyka sportowa (elementy gymnastic bodies), street wokrout oraz pole sport. Dzięki czemu do tej pory stawiał na ręce w swojej karierze sportowo-biznesowej aż 60 tysięcy początkujących osób.

Opiekuje się mistrzami z dziedzin wspinaczki, crossfit-u, biegów OCR, pole-danc-u oraz street workout-u. Jest studentem WSWCF Academy (Międzynarodowa Federacja Kalisteniki i Street Workout)oraz wykładowcą, szkoleniowcem w Akademii Mistrzostwa Sportowego z zakresu kalisteniki.

Pierwsze kroki stawiał za flagą World Calisthenics Organization (lvl1). Wykładowca Pole Predators – projekt trenerski oraz Pole Dance Armagedon Camp z zakresu kalisteniki dla osób ćwiczących Pole Sport. Trener personalny, instruktor Indoor Cycling i trener kalisteniki z elementami gimnastyki.

Prelegent na konferencjach dla Fundacja Zarabiaj Na Pasji oraz trener na licznych obozach sportowych i biznesowo-sportowych. Wzmacnia osoby uprawiające Pole Sport. Wraz z świetną Pole Dancer Berenika Nienadowską prowadził warsztaty z acroduo.

Organizuje sportowe eventy/spotkania/ warsztaty takie jak: „Kalistenika na Andersa”, „Energy of Handstand”, „Energy of Muscle up” gdzie podczas XIV spotkań treningowych uczestniczyło blisko 1000 osób.

Zapisy:

www.flystudio.waw.pl – formularz kontaktowy
– biuro@flystudio.waw.pl
– prosimy o podanie w tytule wiadomości- „Kalistenika w pole dance” oraz w treści: imię i nazwisko, numeru telefonu, oraz wybrane warsztaty
☎ 790-445-604
Lub w wiadomości na naszym fun page na facebook.

ZAPRASZAMY!!!

/W przypadku gdy uczestnik nie może wstawić się osobiście na warsztaty jest zobowiązany znaleźć inną osobę na swoje miejsce i poinformować organizatora o tym fakcie, maksymalnie na dzień przed rozpoczęciem się warsztatów. Opłaty za warsztaty nie są zwracane./
/Organizator zastrzega sobie prawo zmian w grafiku warsztatów oraz do odwołania warsztatów bez podania przyczyny o czym uczestnik zostanie poinformowany drogą email- wszelkie wpłaty zostaną wtedy zwrócone na konto z którego wpłynęły. Biorąc udział w warsztatach uczestnik akceptuje regulamin studia Fly Studio Pole Dance & Latino który jest dostępny na stronie www.flystudio.waw.pl//

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.