Warsztaty stretching /blackroll/yoga whell/flexiline

Warsztaty stretching /blackroll/yoga whell/flexiline

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty stretching poświęcone rozciąganiu i rolowaniu mięśni. Każde warsztaty będą prowadzone z wykorzystywaniem specjalnego sprzętu przeznaczonego dla danej partii mięśniowej.

Na warsztatach zapoznacie się z m.in:
– rolką (dowiecie się jak rolować mięśnie aby Wasz trening był efektywniejszy)
– kołem go yogi (wykorzystywanym do ćwiczeń na gięcie pleców)
– flexiline (wykorzystywanym do rozciągania nóg jeśli Waszym celem jest szpagat)
i nauczycie jak wykorzystywać je wszystkie do Waszych treningów.

Plan wydarzenia:
Sobota 10 luty:

12:00 – 13:30 ROLOWANIE Z ROLKAMI BLACKROLL
13:45 – 15:15 BACK STRETCHING Z YOGA WHEEL
15:30 – 17:00 LEG STRETCHING Z FLEXILINE

Pracujemy na najlepszym sprzęcie!

Opis zajęć:
ROLOWANIE – AUTOROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE, zwane potocznie rolowaniem to swoisty automasaż, wykonywany z pomocą piankowych rolek, stanowiący doskonałe uzupełnienie treningu oraz terapii. Pomoże Ci przywrócić odpowiednie napięcie w ciele oraz zregenerować organizm. Wpłynie pozytywnie na mobilność i zakresy ruchu, a co najważniejsze rozluźni układ mięśniowo-powięziowy oraz zniweluje skutki przeciążeń lub nieodpowiedniego treningu. Twój trening stanie się bardziej skuteczny i wydajny!
Tematyka poruszana na warsztatach: powięź i jej znaczenie, korzyści wynikające z rolowania, zasady i techniki rolowania, rolowanie przed i po treningu, dopasowanie rolera do grupy mięśniowej i umiejętności. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób, niezależnie od płci, wieku czy poziomu wytrenowania. Warsztat teoretyczno-praktyczny, po którym będziesz potrafił/a samodzielnie rolować różne partie mięśniowe. Na warsztatach będziemy używać profesjonalnego sprzętu firmy Blackroll, między innymi mini rolki, rolki standard oraz duoball.

https://blackroll.com.pl/

BACK STRETCHING WITH YOGA WHEEL
Podczas tego warsztatu nauczysz się jak świadomie i poprawnie pracować nad gięciem kręgosłupa na całej jego długości. Dużą uwagę skupimy też na otwieraniu klatki piersiowej i rozciąganiu barków. Ponadto poznasz ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i pleców, dzięki czemu rozciąganie będzie bezpieczne dla stawów i więzadeł. Popracujemy nad mobilnością, gibkością i wzmocnieniem ciała. Przy wielu ćwiczeniach wspomożemy się kołem do jogi, które jest jeszcze nowością w Polsce, ale nie na świecie. Oprócz rozciągania służy też do pracy nad stabilnością czy równowagą. Poznasz podstawowe ćwiczenia zwiększające gibkość kręgosłupa, w których yoga wheel okaże się Twoim sprzymierzeńcem i pomocnikiem. Nie mówimy, że będzie łatwo, ale lubimy wyzwania 🙂

LEG STRETCHING Z FLEXILINE – warsztat skupiający uwagę na rozciąganiu mięśni nóg, otwieraniu bioder, wzroście mobilności w skłonie czy siadzie. A wszystko to z użyciem Flexiline. Rozciąganie poprzedzone zostanie intensywną rozgrzewką siłową, aby przygotować ciało do bezpiecznego zwiększania zakresów ruchu.
Flexiline to przyrząd zaprojektowany i opatentowany przez Oliwię Kukułkę, przeznaczony do wzmacniania i rozciągania mięśni oraz ścięgien kończyn dolnych. Posiada regulacje napięcia naciągu, co ułatwia dostosowanie przyrządu do Twoich potrzeb i możliwości. Sam/a zdecydujesz o intensywności i zakresie ruchu. Podczas tych warsztatów poznasz podstawowe ćwiczenia z użyciem tego przyboru, nastawione na rozciąganie do szpagatu i sznurka.

http://flexiline.pl/pl/

Warsztaty poprowadzi Anna Łukasiak – Moje pole do popisu -absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka fitness i pole dance oraz certyfikowana trenerka BLACKROLL®.

Cena:
1 warsztat 70 zł
2 warsztaty 100 zł
3 warsztaty 180 zł

● wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa
● bony na zniżki do zakupów flexiline oraz rolek blackroll
● płytę dvd Blackroll – basic exercises Training & Recovery
● możliwość zamówienia, zakupienia i odebrania podczas warsztatów koła yoga wheel!

Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona:
📩 biuro@flystudio.waw.pl
☎ 790 445 604
📶 www.flystudio.waw.pl /formularz kontaktowy/
📬 lub w wiadomości priv na facebook

Fly Studio Pole Dance & Latino
ul. Kredytowa 6/1 Warszawa [obok metro Świętokrzyska]
Zapraszamy !

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.