Pole Dance Duet z Agnieszką Piaskowską i Martą Grabowską

Pole Dance Duet z Agnieszką Piaskowską i Martą Grabowską

Wiesz, że pole dance to sport i taniec, który daje mnóstwo frajdy i radości!
A co jakby tą radochę pomnożyć przez 2?
Zabierz swoją kumpelę lub ziomka i wpadajcie na duetowy fun!
Podobają ci się piękne figury w parach, ciekawe szpagaty lub wymyślne i nietypowe partnerowania? Ten warsztat jest właśnie dla ciebie!
Agnieszka i Marta uwielbiają ćwiczyć w parze i wiedzą, że najlepszy trening to taki kiedy można chwycić pomocną dłoń i wspólnie opracować nowe przejścia, chwyty i figury!

Już 25 sierpnia zapraszamy na kolejną edycję szalonych duetów 🙂

Pole Dance Duet
Dziewczyny szykują dla Was coś extra 😉
Plan warsztatów już w krótce 😉

KEEP CALM & POLE DANCE WITH US !

Agnieszka Piaskowska – certyfikowana instruktorka fitness, pole dance i stretchingu. Jako dziecko trenowała gimnastykę i akrobatykę oraz później wiele innych dyscyplin sportowych, więc kontynuowanie pasji w dorosłym życiu było rzeczą naturalną. Dziś już trenerka oddana całym sercem swoim podopiecznym, na co dzień motywuje i wyciska z nich siódme poty, niosąc przesłanie, że jeśli tylko się czegoś bardzo chce-można wszystko! Specjalizuje się w akro trickach, tych statycznych i dynamicznych, opracowuje różne progresje tricków, które na pierwszy rzut oka wydają się na maxa trudne i „nie do zrobienia” a po kilku ćwiczeniach okazują się po prostu łatwe 🙂 Tegoroczna finalistka Mistrzostw Polski 2018 pole sport federacji IPSF w sekcji elite,laureatka III miejsca Vertical fit Championschip 2018, laureatka II miejsca Duende International Pole Dance Contest 2017 w kat. proffesional. Brała udział w wielu treningach, warsztatach, szkoleniach,sesjach zdjęciowych i pokazach cały czas poszerzając swoją wiedzę oraz propagując piękny sport, którym jest pole dance.

Marta Grabowska – pole dancer – Pasjonatka sportu, tańca i przede wszystkim rurki. Pole dance zaczęła trenować w roku 2011, od 6 lat jest instruktorem w kilku czołowych warszawskich szkołach. Cały czas stara się poszerzać swoją wiedzę, regularnie uczęszcza na zajęcia taneczne, wielokrotnie brała udział w szkoleniach z zakresu anatomii, stretchingu czy mobilności. Uczestniczyła w ponad 60 warsztatach pole dance szkoląc swoje umiejętności pod okiem takich gwiazd jak : Oona Kivela, Yvonne Smink, Marion Crampe, Natasha Wang, Heidi Coker oraz wielu innych. Marta skupia się na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń, poziom zawsze dostosowany jest do kursantów i ich możliwości, w prosty sposób potrafi przekazać wiedzę nawet najbardziej odpornym. Marta jest znana ze swojego oryginalnego stylu, zamiłowania do niecodziennych tricków oraz przejść. Sędzia pierwszych zawodów pin up w Bydgoszczy w roku 2017. Prowadzi warsztaty w całej Polsce.

Osiągnięcia:
– 1 miejsce pole freestyle battle 2014
– 1 miejsce pole beat Miss Pole Dance UK 2017
– 2 miejsce pole dance show Kielce 2018

Cena:
80 zł (osoba) za jeden warsztat

Obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona:
📩 biuro@flystudio.waw.pl
☎ 790 445 604
📶 www.flystudio.waw.pl /formularz kontaktowy/
📬 lub w wiadomości priv na facebook

Fly Studio Pole Dance & Latino
ul. Kredytowa 6/1 Warszawa [obok metro Świętokrzyska]
Zapraszamy !

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.