Oferta dla firm – pokazy / warsztaty / animacje

Oferta dla firm poszukujących nietuzinkowej oprawy artystycznej, pokazu tanecznego czy animacji. U nas znajdziesz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i potrafimy dobrać takie atrakcję których nikt nie zapomni z organizowanego przez Was eventu 😉

Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji tanecznych które wzbogacą Państwa imprezę firmową/ Państwa event.Jeśli organizują Państwo imprezę i chcielibyście aby zapamiętali ją wszyscy na długo – mamy na to doskonały pomysł – pokazy taneczne w wykonaniu najlepszych tancerzy!

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty pokazów tanecznych konkursów oraz naukę tańca na wesoło.

   Wzbogacimy Państwa imprezę o pokazy dzięki temu taki event będzie zapamiętany na długo! Mamy na to doskonałą koncepcję – pokazy taneczne na najwyższym poziomie w wykonaniu naszych wspaniałych tancerzy, nasze wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej pokazów oraz animacji ubarwi Państwa event.

Jesteśmy także otwarci na nietypowe formy współpracy, napisz nam czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednie show.

Oferta kierowana przede wszystkim do firm i instytucji zainteresowanych współpracą z profesjonalną szkołą taneczną z siedzibą w centrum Warszawy.

Oferujemy nasze doświadczenie w nauczaniu i zabawie podczas imprez oraz salę, na których prowadzone są zajęcia i organizowane różne imprezy.

Zaprojektuj Taneczne Wydarzenie razem z nami i wybierz jeden z bogatej oferty naszych pokazów tańca. Wybierz styl pasujący do tematu swojego wydarzenia.

Oferta dla firm.
Pokazy taneczne z możliwością połączenia pole dance:

Show „ Cuban Flow” – występ w iście gorącym jak Cuba charakterem. Salsa łączy w sobie rożne gatunki muzyczne oraz elementy wielu tańców przy czym doznania w obu tych przypadkach są pikantne i gorące! Przeniesiemy Was na Cube i rozgrzejemy atmosferę.

Salsa Show z połączeniem muzyki na żywo z użyciem takich instrumentów jak congi, clave czy guiro.

  • Show „Moulin Rouge” – występ w klimacie prohibicji pełne akrobacji i dynamiczne przejścia taneczne wraz ze wspaniale przygotowaną muzyką pozostawią niezapomniane wrażenia u Państwa gości.
  • Show „Agent 007″ – pokaz taneczny w tajemniczym świecie Bonda. Zarówno stroje jak i oprawa muzyczna nie pozostawia złudzeń co do charakteru występu, show jest wzbogacone o dodatkowe elementy scenografii ( karabiny, banknoty, cygara ).
  • Show „Lady in Red” – pokaz taneczny do znanej piosenki. Pokaz w stylu kubańskim /salsa, batchata/ sensualna choreografia trafi w serca każdego mężczyzny 😉
  • Animacje i konkursy – „zabawimy” Twoich gości, nasze zabawne konkursy, animacje taneczne i wspólna zabawa na scenie lub parkiecie doskonale wkomponują się w scenariusz wydarzenia. Poderwiemy do tańca i rozgrzejemy parkiet!

Każdy występ może być w formie:

  • pokazu tancerki pole dance (taniec na rurce)
  • pokazu profesjonalnej pary tanecznej w klimacie kubańskim – salsa kubańska, bachata, salsa los Angeles, cha-cha-cha,

Pokazy pole dance:

Proponujemy pokazy w wykonaniu profesjonalnych pole dancerek – forma pokazu może być dostosowana do tematu imprezy lub po prostu przedstawiona przez nasze tancerki w ich autorskim wykonaniu.

Cena jest uzależniona od ilości pokazów.

Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy (kolumny, mixery, mikrofony bezprzewodowe ), przenośną rurkę do pole dance na podeście. Nasze jedyne wymagania to odpowiednia ilość miejsca do tańca oraz dużo dobrych chęci do wspólnej zabawy.

Zapraszamy do współpracy.

Oferta dla firm które chcą aby ich wydarzenie pozostało nie zapomniane!